Yeni Yıl Geyiğim ve Kartanesi Etamin İşleme

Yeni Yıl Geyiğim ve Kartanesi Etamin İşleme

Merhabalar Dostlar,
Bol yağmurlu bir gün,Karadeniz döktü yine içini 🙂
Yağmurun sesini içeriden duymak güzel de olanlara Allah kolaylık versin.
Haftasonunuz güzel geçmiştir umarım. Üretimi olmayan kıt bir haftasonu geçirim ben malesef.
Dikiş makinem tamamen bozuldu. Nedenini çözemedik malesef ve tamire gitmek üzere bekliyor,tabii burada bir tamirci bulabilirsem ne mutlu bana..
Dikiş makinem bozulmadan hemen önce bitirdiğim geyiğimi takdim edeyim sizlere. Kendisi benim en sevdiğim çalışmam oldu. Şaşkolazu ailecek çok sevdik 🙂 Hemen bir arkadaş dikeyim dedim ama nasip olmadı işte..

Neyse ben de hobi çok nasılsa, kendimi bu ara etamin işlemeye verdim. Canım arkadaşım Evrim bana etamin kumaşı  ve iplik gönderince ben de belki yaparım diyip kasnak almıştım.
Başına oturunca bir türlü kalkamadığım yeni bir hobim daha oldu bu vesile ile.. İnstagram hesabımda ilk çalışmamı paylaşmıştım. Haftasonu ona fotoğraf çekmeyi unutmuşum. Bu ara kar tanelerine taktığım için bu kırmızılı kar tanesini fotoğrafladım.

Bu şekilde kalmayacaktı tabi ama işte malum makine sorun verince bu çalışmam da böyle kaldı. Bunu küçük minik bir yastık yapacaktım ..Artık ben etamin çalışmalarımı böyle biriktirip bir ara topluca birşeyler oluştururum diyorum 🙂 Bir yandan da boya malzemelerimi çıkardım..Masamın üzerinde halihazırda beni boya diye bekleyen objelerim var 🙂
İşte ben de durumlar böyle..
Çok şey yapmak isteyip hiçbirşey yapamadığım dönemlerdeyim..

Hepinize mutlu,bereketli,sağlıklı bir hafta diliyorum..
Sevgiler..

COMMENTS

No comments yet. Be the first by filling the form below.

MAKE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status