How to make an olive branch vest knitting pattern

How to make an olive branch vest knitting pattern

Zeytin dalı yelek örgü deseni yapılışı en çok beğenilen yelek desenidir. Bol sipariş alan desen yeleklerinin desenidir. Yapılışı video anlatımlı olması yapmak isteyenlere oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Örgü desenleri oldukça fazla tercih edilmektedir. El işleri hanımlarımızın vazgeçilmezleri olmaktadır. El emeğinin yerini doldurmak mümkün değil özellikle desenlerde yelek desenleri farklı renklerde ve desen olarak oldukça fazla yapılmaktadır. Günlük giymek için yapılandan, özel günler için bir çok yelek deseni yapılmaktadır.

Zeytin dalı yelek desenini örgü yeleklerde ince ip ile harika duran bir desen olduğunu düşünüyoruz. Uç kısmı dilimli olması yeleğin görselini oldukça güzelleştirmektedir.

Örgü yelek deseni sipariş alan arkadaşlarımız içinde zeytin dalı desenimiz oldukça beğenilip sipariş alabilecek desendir. Farklı örnekler arıyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Yeni örgü desenlerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Zeytin dalı yelek örgü deseni yapılışı

2,5 Numara şiş tercihi

3 Aşamalı desendir.

Zeytin dalı ilmekleri 16 dan oluşmaktadır. 4 zeytin dalı deseni 38 bedene uygundur. Desen anlatımı için 54 ilmek ile başlanmıştır. Dilimli desendir. Desen kurulumu hemen başlanmaktadır. Ara desenlerde petek deseni yapılmaktadır. Deseni ayrıntılı olarak video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan hanımlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgü el işleri, yelek desenı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Zeytin dalı yelek örgü deseni yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

COMMENTS

No comments yet. Be the first by filling the form below.

MAKE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status