Knittting Crochet

Amigurumi kilpkonn -valmistamise juhend.

Amigurumi kilpkonn -valmistamise juhend.

Kuna paljud on küsinud kilpkonna valmistamise juhendit siis võtsin kätte ja proovisin selle skeemide ja piltidega kokku panna.Üldjuhul valmivad mu loomad katse-eksituse meetodil ja mingeid juhendeid ma kirja ei pane ning ekstra silmuseid ei loe.Kõik on rohkem mu enese peas.Aga kuna kilpkonna juhendi kohta tuli palju järelpärimisi,siis otsustasin proovida seda kirja panna.

 Alustuseks heegeldada 7 kuusnurka.Skeem A.Kes heegeldamisega kursis,see ilmselt teab juba ise, kuidas see käib.Kuusnurgad valmis,hakkame neid ühendama.Esmalt heegelda keskmise kuusnurga igasse serva ühte servapidi ülejäänud 6 kuusnurka.Edasi ühenda ülejäänud kilbiosad nagu on näha allolevatelt piltideltja skeemiltB.Tekib selline kausike.
 Heegelda ringselt kõhuosa.Kasvatused olen ma teinud suvaliselt.Lõppkokkuvõtteks tuleb saada umbes 12cm läbimõõduga ring.Selle ühendame kilbikausiga õmmeldes.Vt.pilti.
Edasi heegelda jalad,pea ja saba.Nende kohta täpset juhendit ei ole.Suurused vali kilpkonna mõõtudele vastavad.Kes kasutab turvasilmi,ärgu unustagu neid enne pea täistoppimist ja kinni heegeldamist,õigele kohale panemast.Vahel juhtub.
Jääbki üle veel jalad,pea ja saba oma kohtadele õmmelda,silmad ning suu tikkida,tutt pähe ja valmis ta ongi.
Materjalide kohta niipalju,et kilbi heegeldamiseks on sobivad igasugused kirjud lõngad.Mina kasutasin selle kilbiku valmistamisel MerryGoRound lõnga,kuid väga edukalt saab ära kasutada ka alles jäänud lõngajuppe.Ülejäänud osad on heegeldatud sobivas toonis ühevärvilise lõngaga.Sisuks on vatiin.Silmadeks seekord vildirattad, tikitud musta täpiga.Loomulikult võib kasutada ka nööpe ja turvasilmi.Mis kellegile meelepärane on.Suu ja nina tikitud.Pähe tutt,kübar või kaabu.
Loodan,et sellest juhendist on abi.Head heegeldamist!

Kilbiosad.

Kilbikauss.
Kõht,pea,jalad,saba.
Kilbi ja kõhu ühendamine.
Jalgade ja saba asukohad.

Pea asukoht.
Materjalid.

Valmis kilpkonn.Head heegeldamist!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: